Drugi dan tekmovanj je trener Erlend More opisal takole:

»V prvi današnji tekmi proti Madžarom smo ponovno odigrali odlično. Od začetka do konca smo igrali disciplinirano, angažirano in tokrat nam, slabi Madžari, res niso bili kos. Tekmo smo po dobrih dvanajstih minutah (10 golov razlike) končali z rezultatom 11:1.

V popoldanski tekmi proti Dancem smo po začetnih dveh minutah nekoliko slabše predstave našega centra Dolanca, nato dali v pravo brzino in Vinkler ter Ledinek sta svoje delo opravila z odliko. Že po polčasu smo vodili 9 :2. V drugem pa smo tekmo pripeljali do končnih 12 : 5. Danes sem bil res zadovoljen s pravim pristopom in taktično disciplino, ki so jo pokazali naši fantje.

Jutri nas čakata ponovno dve pomembni tekmi. Dopoldne proti Belgiji, popoldne pa proti Španiji.«

Slovenija ima po treh zmagah in enem porazu 9 točk. Enako število točk so po štirih krogih zbrale tudi Litva, Švedska in Belgija (razpored)