KOLEDAR DP 2010

//KOLEDAR DP 2010

KOLEDAR DP 2010

Komisija za tekmovalni šport je na svoji 3. seji potrdila koledar DP ZŠIS-POK za leto 2010. Koledar bo še dopolnjen z nekaterimi lokacijami in izvajalci, mogoče pa so tudi manjše spremembe datumov. Prosimo vas, da koledar spremljate tudi med letom. Hvala za razumevanje.

Želimo vam obilo športnih uspehov v letu 2010.

 

 

DATUM

IZVAJALEC

KRAJ IZVEDBE

FEBRUAR

1.

Veleslalom

20. februar

27. februar

IŠD Samorastnik Ravne na Koroškem

Poseka, Ravne na Koroškem

Rezultati

MAREC

2.

 

Hitropotezni šah (posamično)

13. marec

DP Dolenjske, B. Krajine in Posavja

Novo mesto

Seznam uvrščenih tekmovalcev ZDIS

REZULTATI

3.

Šah (ekipno in posamično)-gluhi

13.-14. marec

DGN Koroške

Dravograd

4.

Košarka na vozičkih

27.marec

ZŠIS – POK

Ljubljana

Obrazec za prijavo

5.

Odbojka – gluhi M in Ž

27. marec

DGN Podravja

Maribor

APRIL

6.

Golbal

10. april

KPŠRD K. Jeraj

Ljubljana

Obrazec za prijavo

7.

 

Showdown – slepi Ž,M

17.-18. april

ŠDSS Škofja Loka

Okroglo

Obrazec za prijavo-posamično

Obrazec za prijavo-ekipno

Rezultati

8.

Strelstvo – serijsko in standardno zračno orožje

17. april

ZŠIS – POK

 

Razpored

Rezultati

9.

Bowling-gluhi (pari in posamično)

8. maj

AURIS-MDGN za Gorenjsko

Kranj

10.

Odprto DP slepih in slabovidnih v šahu

24. – 30. april

KPŠRD K. Jeraj

Okroglo

Obrazec za prijavo

Rezultati

MAJ

11.

Šah distrofiki (posamično M+Ž )

7.- 9. maj

DDS

 

12.

Odbojka sede

8. maj

6. november

PARAS

Logatec

13.

Namizni tenis

15. maj

DI Logatec

Logatec

Obrazec za prijavo

Rezultati

14.

Košarka – gluhi

22. maj

MDGN Ljubljana

Ljubljana

15.

Kegljanje slepi in slabovidni

Kegljanje

15. maj

22. maj

ZŠIS – POK

Celje

Obrazec za prijavo-slepi in slabovidni

Razpored slepi in slabovidni

Rezultati-slepi in slabovidni

Celje

Obrazec za prijavo

Razpored

 

16.

Športni ribolov

29. maj

MDI Goriške

Vogršček

Seznam uvrščenih ZDIS

Obrazec za prijavo

Rezultati

JUNIJ

17.

Ples na vozičkih

 

 

Društvo študentov invalidov Slovenije

 

18.

Državne igre Specialne olimpiade Slovenije – poletne

11.-13. junij

VDC Koper

Koper

Rezultati

19.

Balinanje – ekipno

12. junij

ODI Zg.Posotelje Rog. Slatina

 

Rogaška Slatina

Obrazec za prijavo

Rezultati

20.

Mali nogomet-gluhi

12. junij

MDGN Slovenske Konjice

Slovenske Konjice

SEPTEMBER

21.

Atletika (Hrovatinov memorial)

28. september

Ljubljana

Rezultati


22.

Tenis

april ali september

ZŠIS – POK

ODPOVEDANO

 

23.

DP slepih in slabovidnih v pospešenem šahu-ekipno

18.-19. september

MDSS Kranj

Obrazec za prijavo

Rezultati

OKTOBER

24.

Boccia

2. oktober

ŠDCP Žarek

Kamnik

Obrazec za prijavo in razpis

Rezultati

25.

Balinanje MS

17. oktober

ZMSS

Sežana

Obrazec za prijavo

Rezultati

NOVEMBER

26.

Pikado

6. november

DI Trbovlje

Trbovlje

Obrazec za prijavo

Rezultati

12.

Odbojka sede

6. november

 

PARAS

 

Logatec

Rezultati

27.

Hitropotezni šah – ekipno skupno DP

13. november

MDI Ljutomer

Ljutomer

Obrazec za prijavo

Rezultati

28.

Plavanje

20. november

MDI Šal.doline Velenje

Velenje

Obrazec za prijavo

Rezultati

29.

Posp. šah slepi in slabovidni-pos.

27. – 28. November

MDSS Ptuj

Obrazec za prijavo

Rezultati

Print Friendly, PDF & Email
2016-10-22T14:01:58+00:00 4. januar, 2010|

test

fwdwwgiguwgh