Na Golteh je 15. februarja 2014 potekalo DP invalidov v veleslalomu, ki ga je organizirala ZŠIS-POK v sodelovanju z izvajalcem smučišče Golte. Na progi, ki je bila primerno zahtevna za državno prvenstvo se je pomerilo veliko število športnikov invalidov v različnih kategorijah. Za uspešno uvrstitev je bilo potrebno odpeljati dva veleslalomska teka. Rezultate vseh udeležencev si lahko preberete na spodnji povezavi. Medalje najboljšim je medalje podeljeval direktor smučišča Golte Ernest Kovač, povezovalec celotnega tekmovanja pa je bil vodja prodaje in marketinga Mitja Škrabl. Predstavnik ZŠIS-POK na DP je bil Primož Jeralič, ki se je hkrati pomeril v veleslalomu v kategoriji sedečih smučarjev.