V ponedeljek , 23. marca 2015 je v Zalogu v ledeni dvorani potekalo 2. državno prvenstvo invalidov v curlingu na vozičkih. Na državnem prvenstvu so nastopile ekipe, ki so bile po spolu mešane, kot velja v mednarodnih pravilih. Skupaj je nastopilo 16 tekmovalk in tekmovalcev, ki so se med seboj pomerili v prvi tekmi tako, kot je določil žreb. Organizator državnega prvenstva je bila ZŠIS-POK, izvajalec državnega prvenstva pa je bilo Curling zveza Slovenije. Po vseh odigranih tekmah in finalnih dvobojih je naslov državnih prvakov osvojila ekipa, ki so jo sestavljali igralci v košarki na vozičkih Basket, drugo mesto je osvojila ekipa DP Ljubljana 1 in tretje mesto je zasedla ekipa DP Ljubljana 2.