Top 12 – showdown

///Top 12 – showdown

Top 12 – showdown

Showdown ekipa se je udeležila mednarodnega turnirja v showdownu, poznano tudi kot Top 12. Tekmovanje je potekalo med 22. in 24. majem v Stockholmu na Švedskem.

Udeleženci: Jana Führer,  Aleksander Sabo
Vodja/trener: Gregor Habjan

Udeleženci iz 9 držav (2 x 12 udeležencev).

 

 

Jana Führer

Jana – Tuovinen Sirpa (FIN)               11-4 11-1        2-0

Heidi Torn – Jana                                10-12 5-11      0-2

Helená Krivackova (CZE) – Jana        13-10 11-9      2-0

Angela Bellarte (ITA) – Jana    4-12 8-11        0-2

Jana – Alessandra Martinelli (ITA)       11-0 11-0        2-0

Madeleine Olenmo (SWE) – Jana        3-11 3-11        0-2

Hanna Vilmi (FIN) – Jana                    4-11 4-12        0-2

Jana – Danique van der Kaay (NED) 12-10 11-2       2-0

Jana – Helma van der Boom (NED)    11-4 11-4        2-0

Ieke Wiersma /NED) – Jana                7-11 7-12        0-2

Stine Skovbon (DEN) – Jana   12-6 11-9        2-0

 

 Končni vrstni red: ženske (12 udeleženk)

1. Danique van der Kaay (NED),

2. Jana Führer (SLO),

3. Hanna Vilmi  (FIN)

 

Aleksander Sabo

Aleksander – Alisher Hozhanijazov (EST)       6-12 11-7 11-5 9-11 11-6      3-2

Domenico Leo (ITA) – Aleksander                 9-12 12-6 12-10 4-11 12-7    3-2

Aleksander – Kalle Haukka (FIN)                  10-13 9-11 11-9 9-12            1-3      

Zebastian Modin (SWE) – Aleksander            12-2 11-7 11-5                       3-0

Aleksander – Matthieu Juglar (FRA)    11-3 11-9 12-4                       3-0

Jaromir Vospel (CZE) – Aleksander                11-7 9-11 7-11 5-11                          1-3

Aleksander – Pascal Wirken (NED)                11-6 3-11 11-7 12-6                          3-1

Ari Lahtinen (FIN) – Aleksander                     7-12 8-11 7-12                       0-3

Claudio Quitral (SWE) – Aleksander   6-12 10-13 3-11                     0-3

Sven van de Wege (NED) – Aleksander         9-12 11-8 11-2 15-12            3-1

 Aleksander – Teemu Ruohonen (FIN)            11-5 5-11 8-11 10-12            1-3

 

Končni vrstni red: moški (12 udeležencev)

1. Sven Van de Wege (NED) 

2. Sebastian Modin  (SWE),

3. Teemou Ruohonen (FIN)

5. Aleksander Sabo (SLO)

 

Končni vrstni red –mešane ekipe (8 izžrebanih ekip):

1. Jana Führer, Quitral Claudio SWE, Stine Skovbon, DEN ,

2. Sebastian Modin  (SWE), Torn Heidi (FIN), Lahtinen Ari (FIN)

3. Teemou Ruohonen (FIN), Bellarte Angela (ITA), Vospěl Jaromir (CZE)

5. Hanna Vilmi  (FIN), Aleksander Sabo (SLO), Helma van der Boom (NED)

 

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
Print Friendly, PDF & Email
2016-10-22T14:02:02+02:00 26. maj, 2009|

test

fwdwwgiguwgh