Zagreb je bil tretja postaja svetovnega pokala v paraalpskem smučanju. Sosedje so v ponedeljek in torek organizirali dva slaloma, kjer je nastopil tudi 17-letni Jernej Slivnik. Vsakič je bil 13. po 1. vožnji. V ponedeljek je na drugi progi odstopil, v torek pa je nepravilno izpeljal vratica in bil naknadno diskvalificiran. Kljub smoli pa je trener Roman Podlipnik pohvalil Jernejevo smučanje.

V Jernejevi kategoriji sedeči smučarji je v torek slavil končno zmago Francoz Frederic Francois, v ponedeljek pa je bil Poljak Igor Sikorski.

Karavana svetovnega pokala se seli v Kranjsko Goro, ki bo v četrtek in petek, 11. in 12.1., gostila veleslalomski tekmi. Štart v četrtek in petek je ob 9.30, drugi tek se prične ob 13. uri.