Slovenska reprezentanca v golbalu se te dni mudi v turški Antalyi, kjer se med 1. in 10. aprilom 2011 odvija IBSA World Games 2011.
Reprezentanca nastopa v postavi: Ivan Vinkler, Boštjan Vogrinčič, Dejan Pirc in Matej Ledinek.

Danes ob 15. uri so nastopili na prvi tekmi. Prvi nasprotniki so bili Španci, ki so se žal izkazali za premočnega nasprotnika. Zmagala je Španija s 10:6.

Trener Erlend More: “V prvi tekmi na tem turnirju smo izgubili s Španci 10  6 (5 : 4). V prvih 8, 9 minutah smo igrali dobro v obrambi in razen dveh kazenskih strelov, ki jih je napravil Ledinek (Španci so obakrat zadeli), sem bil z igro zelo zadovoljen. Še več. Tri minute pred koncem prvega polčasa sem Ledineka zamenjal z Vinklerjem, ki je že s prvim strelom dosegel zadetek in tako smo vodili s 4 : 2. Potem pa dve res nerazumljivi napaki v obrambi še en kazenski strel in Španci so odšli na odmor z golom prednosti. V drugem polčasu smo dokaj hitro izenačili, nato pa povsem nepotrebno naredili nekaj kazenskih strelov, prejeli še dva poceni gola iz igre in na koncu zasluženo izgubili.”

Jutri, 5.4.2011, imajo naši fantje kar dve tekmi:
10h: SLOVENIJA – TAJSKA
15H: SLOVENIJA – AVSTRALIJA

Dobra uvrstitev na tem tekmovanju je izrednega pomena, saj najboljše štiri ekipe vodi na paraolimpijske igre v London.