Na evropskem prvenstvu invalidov v namiznem tenisu so se končali ekipni boji. V moški konkurenci skupine 3 sta Bojan Lukežič in Primož Kancler priigrala eno zmago proti Hrvaški s 3:0 ter dva poraza. Močnejši ekipi sta bili Nemčija ter Avstrija in jima tako onemogočili nadaljevalne boje. Končna razvrstitev za slovensko moško ekipo je od 5. do 7. mesta. Evropski prvaki skupine 3 v moški konkurenci so postali Nemci, 2. mesto so osvojili Francozi, 3. mesto pa ekipa Avstrije.

V ženski konkurenci združenih skupin 4-5 moči merita Andreja Dolinar in Mateja Pintar. Prvo tekmo sta odigrali zbrano s Srbijo, a žal vseeno izgubili z 2:3. V skupini so ju čakale še Poljakinje, katere sta premagali s 3:1. Končna razvrstitev je bila 2. mesto skupine, kar ju je privedlo do srečanja z močnima Švedinjama v polfinalu s katerima sta izgubili z 0:3. Boj za finale sta bili tudi Srbija in Italija. Italija je morala priznati poraz z 0:3. Slovenska naveza Dolinar Pintar je odigrala odlično. Tekmo za 3. mesto evropskega prvenstva proti Italijankam sta dobili s 3:1. Naslov evropskih prvakinj v ekipni konkurenci ženske skupine 4-5 je osvojila Srbija, ki je v finalu premagala Švedsko s 3:2.