Na balinišči Krim v Ljubljani, je v soboto, 04. oktobra 2014 potekalo ekipno DP za osebe z multiplo sklerozo. Na državno prvenstvo se je po odigranih območnih tekmovanjih, v organizaciji Zveze multiple skleroze Slovneije (v nadaljevanju ZMSS), uvrstilo šest najboljših tako ženskih kot moških ekip, ki so se nato pomerile na omenjenem državnem prvenstvu. Organizacija državnega prvenstva je potekala pod okriljem ZŠIS-POK, medtem ko je izvedbeni del prevzela ZMSS z Ano Mohar na čelu. Na spodnji povezavi si lahko preberete končni vrstni red državnega prvenstva za osebe z multiplo sklerozo.

{gallery}slike/141004_DP_MS_Balinanje{/gallery}

Prvo mesto v ženski konkurenci je osvojila ekipa Savinjsko Šaleške, medtem ko je pri moških slavila ekipa Goriške.