Danes se je v slovaškem mestu Puchau končal dvodnevni program za parakolesarje, ki so se merile na tekmah za evropski pokal. Po včerajšnjih cestnih dirkah je danes sledil še kronometer, ki je bil dolg 14 kilometrov. Marko Sever je včerajšnjem 2. mestu dodal še tretje, David Kuster je bil vnovič 2., Gregor Habe 7., dvojed Aleš Dragar&Jurij Porenta pa 7.

V skupnem seštevku, sobotne cestne tekme in nedeljskega kronometra, se je najvišje zavihtel Kuster, ki je bil 2.; Sever je zasedel 3. mesto, Habe in dvojec Dragar&Porenta pa 7.

„Kljub temu da nismo popravili sobotnih uvrstitev, so bili nastopi uspešni. S tekmami nadaljujemo, prihodnji vikend nas čaka preizkušnja za evropski pokal v madžarskem mestu Etyek,“ je po koncu povedal selektor Aleksej Dolinšek.