Slovenska paraplavalna reprezentanca je v soboto priplavala štiri medalje v absolutni konkurenci in štiri medalje v mladinski konkurenci na 2. mednarodnem plavalnem mitingu v Zagrebu. Za reprezentanco so nastopili Tim Znidaršič Svenšek, Luka Stanar, Jaka Zupanc, Sabina Cimperc in Aljaž Vejnovič.

Tim Žnidaršič Svenšek je v disciplini 100 hrbtno v absolutni konkurenci osvojil 3. mesto, v mladinski kategoriji 2.mesto. V disciplini 50m prosto je v kategoriji mladincev osvojil 2. mesto.

Luka Stanar je tekmoval v disciplini 200prosto v mladinski konkurenci osvojil 3. mesto. V disciplini 50m prosto je v mladinski kategoriji osvojil 1.mesto, v absolutni konkurenci pa 3. mesto.

Jakob Zupanic je tekmoval na 50m razdalji v disciplini prsno in prosto. V absolutni konkurenci je v disciplini prsno osvojil 3. mesto, v prosti pa 9. mesto.

Aljaž Vejnovič je v absolutni konkurenci v disciplini prosto osvojil 11. mesto, na razdalji 200m mešano pa 4. mesto.

Sabina Cimperc je v absolutni konkurenci v disciplini 50m prsno osvojila 1. mesto, v disciplini 50m prosto pa 9. mesto.

Na tekmovanju je plavalo 95 paraplavalcev iz štirih držav in 16 klubov.

Paraplavalno reprezentanco je vodila Kristina Žagar, pri vodenju ji je pomagal Matevž Planko.