Na mednarodnem tekmovanju v namiznem tenisu invalidov na Slovaškem so se končali posamezni boji.

Mateja Pintar si je z odlično igro priigrala finalni nastop, a ga je izgubila proti močni Švedski igralki Anni-Carin Ahlquist z 0:3 in tako osvojila odlično 2.mesto v kategoriji 3. Po zelo zanimivem preboju v četrtfinale Andreje Dolinar, v katerem je premagala Srbkinjo Zorico Popadić s 3:0 in odlični borbi za tretje mesto proti Tajpejki Lee Ya Chu, ki jo je izgubila z 2:3, si je tako na koncu priigrala 4.mesto.

SF3_group
  SF3_ko
  SF4_group
  SF4_ko
  SM3_group
  SM3_ko

V moški konkurenci kategorije 3 je svoje moči meril Primož Kancler, ki je z 2 porazoma in 1 zmago tako izgubil možnosti za nadaljna tekmovanja. Zmagovalec kategorije 3 je postal Nemec Thomas Schmidtberger.