23. aprila je na drsališču v Zalogu potekalo državno prvenstvo v curlingu na vozičkih, ki je bilo hkrati integrirano državno prvenstvo, saj je potekalo istočasno, državno prvenstvo Curling zveze Slovenije za mladince in mladinke. Na lepo pripravljenih curling stezah, so se med seboj pomerile štiri ekipe tekmovalk in tekmovalcev na vozičkih. Po izločilnih tekmah sta se za tretje mesto pomerili ekipi DP Kranja in ekipa Basket v kateri je slavila ekipa DP Kranj. Za prvo mesto sta se med seboj pomerili ekipi DP Ljubljana 2 in ekipa DP Ljubljana 1, kjer je po zelo izanačenem dvoboju naslov državnega prvaka v curlingu na vozičkih osvojila ekipa DP Ljubljana 2. Organizator državnega prvenstva je bila ZŠIS-PK in Curling zveza Slovenije, izvajalec pa Curling klub Zalog.