Rezultati in fotografije s finala paraatletike v Žalcu

/, Zadnje novice/Rezultati in fotografije s finala paraatletike v Žalcu

Rezultati in fotografije s finala paraatletike v Žalcu

Minuli teden je v Žalcu potekal finale atletskega šolskega športnega tekmovanja. V finalne  nastope osnovnih šol so bili vključeni tudi osnovnošolci invalidi. Tekmovalo je 18 osnovnošolcev iz štirih šol.

PARAATLETI, PARAATLETINJE

60 m učenke kategorija T11 -12
1 ZUPANČIČ Sara 2004 Center Iris 11.56
2 KORITNIK Mia 2004 Center Iris 11.66
3 BELAK Lija 2008 Center Iris 13.27
4 SMRTNIK Zara 2008 Center Iris 13.93

60 m učenke kategorija TCP
1 GLOBEVNIK Agnes 2006 OŠ Šmarjeta 10.62
2 ŠTRUMBELJ Lena 2006 OŠ Grm Novo Mesto 11.92

60 m učenke T14
1 JERE Pia 2007 Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana 10.32
2 KONCILJA Vesna 2007 Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana 11.71

60 m učenci T11
1 VIZJAK Damjan 2006 Center Iris 9.85
2 JURKAS Tim 2007 Center Iris 12.73
3 ŠTRAKL Urh 2006 Center Iris 13.34

60m učenci T12
1 BRAJDIČ Mirjan 2005 Center Iris 9.14
2 ZARNIK Nejc 2005 Center Iris 11.51
3 JARKOVIČ Žiga 2009 Center Iris 13.21

60m učenci T14
1 PEGANC Mai 2004 Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana 9.40
2 SAGMEISTER Nejc 2006 Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana 9.64
3 ROKAVEC Leon 2009 Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana 10.83
4 POPOVIČ Enej 2008 Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana 11.44

Skok v daljino učenke F 11 – 12
1 ZUPANČIČ Sara 2004 Center Iris 2.65
2 BELAK Lija 2008 Center Iris 1.98
3 SMRTNIK Zara 2008 Center Iris 1.97 DNS KORITNIK Mia 2004 Center Iris

Skok v daljino učenke F14 in FCP
1 JERE Pia 2007 Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana 3.39
2 GLOBEVNIK Agnes 2006 OŠ Šmarjeta 3.23
3 KONCILJA Vesna 2007 Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana 2.51

Skok v daljino učenci F11
1 VIZJAK Damjan 2006 Center Iris 3.15
2 ŠTRAKL Urh 2006 Center Iris 2.21
3 JURKAS Tim 2007 Center Iris 2.04

Skok v daljino učenci F12
1 BRAJDIČ Mirjan 2005 Center Iris 4.21
2 ZARNIK Nejc 2005 Center Iris 2.84
3 JARKOVIČ Žiga 2009 Center Iris 2.02

Skok v daljino učenci F14
1 SAGMEISTER Nejc 2006 Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana 3.85
2 PEGANC Mai 2004 Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana 3.64
3 ROKAVEC Leon 2009 Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana 3.10
4 POPOVIČ Enej 2008 Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana 2.49

Print Friendly, PDF & Email
2019-06-09T21:32:17+01:00 9. junij, 2019|

test

fwdwwgiguwgh