Zadnje novice ZŠIS-POK
Rezultati DP v namiznem tenisu 2015
V soboto 10. oktobra je v telovadnici osnovne šole v Logatcu potekalo državno prvenstvo v namiznem tenisu za invalide. Državno prvenstvo je organizirala ZŠIS-POK, izvajanje državnega rpvenstva pa je prevzelo DI Logatec. Na tekmovanju je nastopilo kar 91 tekmovalk in tekmovalcev, ki so skupaj odigrali kar 225 dvobojev. Na spodnjih povezav si lahko ogledate rezultate [...]









